Misja – pomoc i edukacja

Fundacja Pozytywne Zmiany jest niezależną organizacją pozarządową, skupiającą swoją działalność na prowadzeniu własnych projektów oraz zdobywaniu i gromadzeniu funduszy zarówno dla organizacji pozarządowych jak i akcji oraz kampanii społecznych.

Jednym z głównych celów fundacji Pozytywne Zmiany jest:

-prowadzenie własnych projektów (edukacyjnych),

-prowadzeniem pomocy dla dzieci i młodzieży która na starcie ma zablokowane perspektywy,

-stwarzanie szans na rozwój swoich zainteresowań dla uczestników projektów które prowadzimy,

-pokazujemy możliwości rozwoju i zachęcamy do realizacji swoich marzeń,

-zajmujemy się profesjonalnym fundraisingiem i kompleksowym wsparciem całego procesu social fundraisingu,

-prowadzimy działania na rzecz budowy społeczeństwa ludzi świadomych poprzez wspieranie dobrych mediów i przepływu dobrych informacji edukacyjnych, naukowych czy oświatowych,

-zajmujemy się rozwojem współpracy zarówno między różnymi grupami społecznymi w kraju jak i również prowadzimy dialog międzynarodowy, który ma na celu głębsze poznanie się, wymianę doświadczeń czy sprzyjać rozwiązaniu problemów,

 

Współpracujemy zarówno z wielkim biznesem jak i również budujemy szeroką i stałą grupę darczyńców dokonująca niewielkich regularnych wpłat. Wiemy i przekonujemy przyszłych darczyńców, że nawet niewielkie wpłaty mogą zapewnić stabilność finansową oraz całkowitą niezależność dla organizacji, które budują świat zgodnie z ich przekonaniami.

Swoje zadania osiągamy poprzez budowanie długoletnich relacji opartych na lojalności, uczciwości, zaufaniu, profesjonalizmie oraz poczuciu wspólnoty w dążeniu do tego samego celu. Troszczymy się o to aby każdy darczyńca miał satysfakcję i radość z budowania wspólnego lepszego świata.

Translate »»
    Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube