Zachęcamy gorąco do współpracy i wsparcia misji fundacji Pozytywne Zmiany, każdy darczyńca u nas czuje, że w naszej działalności wyrażamy ich dążenia i ideały. Czyń dobro i poczuj to już teraz! Fundację PZ możesz wpierać na kilkanaście sposobów, zarówno przez finansowe wsparcie prowadzonych przez nas projektów i tworzonych dzieł, jak i informować o nich rodzinę, znajomych i przyjaciół.

I. Darczyńca lub sponsor

1. Wspierając finansowo fundację Pozytywne Zmiany stajesz się jej sponsorem. Jeśli dany sponsor ma taką wolę możemy z nim indywidualnie określić zakres świadczeń, jak i projekt który zostanie hojnie zasponsorowany.

Wszelkie wpłaty można dokonać na nasze konto bankowe:

(Wszelkie wpłaty prosimy tytułować: „Darowizna na cele statutowe”
lub „Na cele statutowe – „nazwa konkretnego projektu, który chcemy sponsorować”)

Wybierz dowolną kwotęWybierz kwotę:2. Możesz również zostać regularnym darczyńcom
Potrzebujemy Twojego stałego wsparcia. Każda regularnie wpłacana kwota, daje możliwość lepszego realizowania celów statutowych. Dzięki regularnym darczyńcom, czyli również dzięki Tobie możemy skuteczniej realizować projekty dobroczynne.

Jak mogę regularnie wspierać Pozytywne Zmiany?Możesz nam pomagać poprzez stałe, np. comiesięczne wpłaty. Wystarczy złożyć w swoim banku stałe zlecenie przelewu określonej kwoty na rachunek fundacji.

3. Możesz zostać partnerem wspierającym
Tytuł partnera wspierającego nadawany jest współpracującym jednostkom, które wspomagają fundację materialnie. Może to być wsparcie w postaci umeblowania, sprzętu komputerowego, zakupu licencji itp.

II. Oferta sponsorska – FIRMA Praktycznie każda firma ma możliwości społecznego zaangażowania. Są one jednak najczęściej mało wykorzystane lub niewykorzystane. Fundacja Pozytywne Zmiany od wielu lat współpracuje z przedsiębiorcami. Rozumiemy potrzeby firm. Możemy pomóc Państwa firmie we wdrożeniu programu społecznego zaangażowania biznesu i budowie pozytywnego wizerunku firmy.Proponujemy udział w znanych, ogólnopolskich projektach nastawionych na trwałe rezultaty. Pomagamy rozwiązywać problemy, z którymi potrzebujący sami sobie nie poradzą. Nasze działania prowadzimy przejrzyście i w oparciu o najwyższe standardy etyczne.1. Partnerstwo dla projektu jest elastycznym instrumentem wspierania celów społecznych, na którym Państwa Firmie zależy najbardziej.2. Darowizna umożliwi Państwa Firmie, w prosty sposób, włączenie się w pomoc przy realizacji celów statutowych fundacji.

3. PAYROLL Każda firma może zorganizować wśród pracowników payroll na rzecz „Fundacji Pozytywne Zmiany“.

Payroll to deklaracja pracowników firmy o przekazywaniu na rzecz „PZ“ w regularny sposób części ich przychodów (np. „końcówki“ pensji lub stałej kwoty). Zainteresowani pracownicy pisemnie deklarują gotowość przekazywania dowolnej części swojego wynagrodzenia na konto „PZ“. Odpowiedni dział Firmy (np. księgowości lub kadr) uwzględnia tę decyzję pracowników przy sporządzaniu listy płac, odliczając zadeklarowaną sumę od poborów i przekazując ją bezpośrednio „PZ“ w formie dotacji celowej.W każdym momencie można deklarację odwołać, zmienić wysokość darowizny lub jej przeznaczenie.

III. Inne Uwzględnij nas w Twoim testamencieMożesz Fundację „Pozytywne Zmiany“ uwzględnić w swoim testamencie. Jest on gwarancją tego, że jeśli zdecydujesz się na uwzględnienie w testamencie naszej organizacji Twoja wola zostanie uszanowana, a zapis zostanie wykorzystany zgodnie z Twoją intencją. Tak ulokowany spadek będzie pracował przez długie lata i przyczyni się do powodzenia szlachetnych inicjatyw.Zapraszamy do współpracy, prosimy o kontakt z Fundacją PZ e-mail: biuro [@] pozytywnezmiany.info.pl

Przekazane darowizny możesz odliczać od swojego dochodu. Dla osób fizycznych wysokość odliczenia wynosi do 6%, a dla osób prawnych do 10% rocznego dochodu (podstawa prawna ustawa o podatku dochodowym art. 26, ust. 1, pkt. 9 oraz art.18, ust.1, pkt.1).

 

Translate »»
    Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Youtube